Author: s***9
Date:
Review: 太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛
顏色: 1 GLOBETROTTER
尺寸: 均碼
Price: HK$45.00
| Color | 1 GLOBETROTTER |
| Benefits | Fragrance-Free |
| Finish | Natural |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Contour Palette |
| 高度 | 1.40 cm |
| 長度 | 17.30 cm |
| 淨重 | 16 g |
| 寬度 | 7.70 cm |
| SKU | sb2307255001511611 |
Brand Name: Misslyn
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/MissIyn-sc-014159110.html
Quality: 3971629 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: 太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛太有質感出貨速度快 效率快很棒的網路購物平台超級愛
顏色: 1 GLOBETROTTER
尺寸: 均碼
Author: m***3
Date:
Review: Perfect quality and very happy with my purchase. it does serve its purpose.
顏色: 2 JETSETTER
尺寸: 均碼
Author: A***b
Date:
Review: منتجات شي. ان.رائعة وتستحق التجربة انصحكم فيها بنااات تجنننن
顏色: 1 GLOBETROTTER
尺寸: 均碼
Author: 9***8
Date:
Review: Good quality product
顏色: 2 JETSETTER
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.